Zaznacz stronę

Jak kupić / sprzedać kryptowaluty bezpośrednio i bezpiecznie?

Polski kantor kryptowalut działający na rynku od 2015 roku. Kup / sprzedaj kryptowaluty bezpośrednio – bez pośrednictwa giełd oraz bez pośrednictwa firm inwestycyjnych.

FlyingAtom zakup kryptowalut

Uzyskaj ofertę w mniej niż 24 godziny!

Potrzebujesz dokonać szybkiej i bezpiecznej transakcji? Z FlyingAtom przeprowadzisz transakcję jednorazową, również możesz nawiązać z nami stałą współpracę. 

FlyingAtom FAPL – kantor kryptowalut z płatnościami elektronicznymi, obsługa OTC

Kupno i sprzedaż kryptowalut w systemie pozagiełdowym, w relacjach bezpośrednich

Płatności przelewem bankowym, przekazami pieniężnymi i innymi formami elektronicznego pieniądza

Bezpośrednie transakcje prywatne, spersonalizowane usługi.

Jesteśmy już ponad 5 lata na rynku, obsłużyliśmy w tym czasie tysiące klientów wraz z ich zadowoleniem z naszych usług.

Co to jest FlyingAtom Obsługa OTC?

FlyingAtom OTC to kupno i sprzedaż kryptowalut, która odbywa się poza otwartym rynkiem giełd kryptowalut, w relacji bezpośrednich ustaleń klient-FlyingAtom. Oferujemy odpowiednią płynność oraz prywatną, spersonalizowaną obsługę dla instytucji i osób, które potrzebują zrealizować transakcje w trybie płatności typu fiat (EUR, PLN) wobec kryptowaluty. Zespół FlyingAtom OTC zapewnia usługi handlu oraz rozliczeniowe, które są dyskretne, bezpieczne i bardzo konkurencyjne.

Minimalna wartość transakcji

W systemie OTC obsługujemy transakcje o minimalnej wartości 10 tys. PLN (lub 2.5 tys. EUR), natomiast dla obsługi mniejszych transakcji lub transakcji nie-elektronicznych (za gotówkę) zapraszamy do naszego kantoru www.flyingatom.com

Obsługa indywidualna

Obejmuje doskonałą, precyzyjną obsługę na każdym etapie, od wstępnych konsultacji aż po realizację transakcji, z raportowaniem transakcji i wglądem rynkowym. Pracujemy z Klientem przez cały proces, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, a celem jest zbudowanie wygodnej, długotrwałej relacji.

  Podstawowe formy płatności elektronicznej

  Naszym Klientom zapewniamy kanały płatności EUR i PLN:

  • Przelewy krajowe Elixir, Express Elixir i Sorbnet
  • Przelewy europejskie SEPA i Target SEPA
  • Przekazy pocztowe
  • Transfery innymi elektronicznymi kanałami płatniczymi

  Eksperckie podejście do rynku

  Członkowie zespołu mają duże doświadczenie w branży handlu kryptowalutami. Jako klient OTC będziesz otrzymywać każdorazowo podsumowanie handlu, a także możesz korzystać z opinii ekspertów na temat obecnego rynku kryptowalutowego.

  Dodatkowe elementy zapewniające Twój komfort

  Nawet jeśli kompletnie nie znasz się na tym, co to jest kryptowaluta i w jaki sposób zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo przy transakcji kupna / sprzedaży kryptowaluty, to my wytłumaczymy Ci szczegóły i pomożemy zdobyć podstawową wiedzę.

   Obsługiwane waluty wirtualne

   Jak to działa?

   1. Informacja

   Zacznij od wysłania e-maila na adres biuro@flyingatom.pl lub telefonu na numer +48 501 801 169 z zapytaniem oraz danymi kontaktowymi do siebie.
   Aby kupić lub sprzedać pewną określoną ilość walut wirtualnych bezpośrednio i z użyciem płatności elektronicznych, zacznij od kontaktu z nami w celu ustalenia zakresu transakcji i przygotowania odpowiedniej dokumentacji.

   2. Dokumentacja

   Aby zostać klientem OTC, musisz przejść przez standardowy proces przygotowania dokumentacji, gdzie odwzorujemy Twoje potrzeby i nasze możliwości ich realizacji, a także wypełniamy obowiązki związane z RODO, itp.

   3. Komunikujemy się

   Tworzymy z Tobą linię komunikacyjną za pośrednictwem czatu w Telegram lub Whatsapp, e-mail lub SMS-a na temat planowanej transakcji.

   4. Potwierdź wymianę

   Ty decydujesz, czy chcesz kupić po oferowanej cenie. Jeśli wyrazisz zgodę, transakcja zostanie potwierdzona.

   5. Dokonanie wymiany

   Po otrzymaniu Twojego przelewu nasz pracownik prześle aktywa wraz z e-mailem potwierdzającym szczegóły dokonanej transakcji.

   Skontaktuj się z nami

   12 + 14 =

   FAPL SP. Z O.O.

   Dane firmy

   ul. Adama Mickiewicza 3, 40-092 Katowice

   NIP: 9542782305

   KRS: 0000696416

   Kontakt

   Telefon: 501-801-169

   E-mail: biuro@flyingatom.pl