Zaznacz stronę

FAQ

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Jak przeprowadzić z nami handel oraz sprawdzić aktualny kurs?

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez email, telefon lub skype w celu ustalenia szczegółów transakcji, pracujemy w godzinach od 10:30 do 20.

Jak wygląda transakcja sprzedaży BTC ?

Wysyłasz nam email informujący o chęci zakupu/sprzedaży danej ilości BTC oraz dane do wypłaty pieniędzy (numer konta, imię i nazwisko, adres), w odpowiedzi wysyłamy orientacyjny obecny kurs oraz adres Bitcoin do wpłaty, jeśli akceptujesz warunki wysyłasz BTC oraz informujesz nas o wysłaniu btc. Dokładny kurs ustalamy gdy w naszym portfelu pojawi się informacja o nadaniu przelewu.

Jak wygląda transakcja zakupu BTC?

Informujesz nas o chęci zakupu BTC poprzez email, w odpowiedzi odsyłamy nasze dane do przelewu, w odpowiedzi prosimy podać adres do wysyłki BTC. BTC zostaną wysłane w momencie zaksięgowania przelewu po kursie z chwili otrzymania przelewu.

Chciałbym dokonać transakcji większej niż 60000PLN?

Tak transakcja wymaga weryfikacji ze względu na procedury AML/KYC , potrzebujemy skanu dowodu osobistego.

Jak szybko otrzymam przelew za bitcoiny?

Przelewy zlecamy praktycznie natychmiastowo po otrzymaniu 3 potwierdzeń, konto posiadamy w Banku Pocztowym także sesje wychodzące są o godzinach 9:00, 13:00 oraz 15:00 (dyspozycja musi zostać złożona godzinę wcześniej aby przelew wyszedł w danej sesji wychodzącej).
Istnieje możliwość przekazu pieniężnego przez Pocztę Polską pieniądze są do odebrania w około 10min w dowolnej placówce poczty.

Jak szybko otrzymam bitcoiny po zakupie?

BTC wysyłamy zaraz po otrzymaniu przelewu, czyli w 15 minut od wpłaty w dowolnej placówce poczty.

Czy możemy handlować przez localbitcoins.com?

Oczywiście możemy, jednak będzie to mniej opłacalne ponieważ jesteśmy obciążeniu 1% dodatkowej prowizji.

Czy jest to bezpieczne?

Handlem BTC zajmujemy się od 2015, obecnie nasza grupa posiada już pięć stacjonarnych biur w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie gdzie można dokonać wymiany f2f oraz przedstawicieli w wielu największych miastach Polski. (www.flyingatom.com)

Czemu minimalna wartość zlecenia to 2000 PLN?

Pragniemy obsłużyć naszych klientów z należyta starannością, niestety w przypadku obsługi przy mniejszych kwotach mogłaby spaść jakość naszej obsługi.